Szkolny konkurs wiedzy o impresjonizmie

21 kwietnia 2018 roku w ASM I st. odbył się Szkolny konkurs wiedzy o impresjonizmie, adresowany do uczniów ostatnich klas. W skład jury konkursu weszli pedagodzy: mgr Marek Dolewka (przewodniczący jury), mgr Magdalena Chruścińska-Chryczyk oraz mgr Agata Nawrot.
Do konkursu przystąpiło piętnastu uczestników. Laureaci zostali wybrani na podstawie ilości uzyskanych punktów.

WYNIKI KONKURSU:
I miejsce (52 punkty/58 możliwych): Beata Gąsior, kl. IV cyklu czteroletniego (uczennica mgr Magdaleny Chruścińskiej-Chryczyk)
II miejsce (51 punktów/58 możliwych): Julia Bogusz, kl. IV cyklu czteroletniego (uczennica mgr Magdaleny Chruścińskiej-Chryczyk)
III miejsce (49 punktów/58 możliwych): Magdalena Woźniczka, kl. IV cyklu czteroletniego (uczennica mgr Magdaleny Chruścińskiej-Chryczyk)

Wyróżnienia:
Emilia Gruszczyńska (48 punktów/58 możliwych), kl. VI cyklu sześcioletniego (uczennica mgr Agaty Nawrot)
Weronika Woźniak (48 punktów/58 możliwych), kl. VI cyklu sześcioletniego (uczennica mgr Agaty Nawrot)

Gratulujemy wszystkim laureatom!