Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2026/2027 w Archidiecezjalnej Szkole Muzycznej odbędzie się 2 września 2026 (środa) w budynku szkoły.
Plan:
16.00 – spotkanie z uczniami rozpoczynającymi w bieżącym roku szkolnym naukę w naszej szkole. Uczniowie niepełnoletni uczestniczą w spotkaniu z rodzicami lub opiekunami. Podczas spotkania wyjaśniony zostanie sposób funkcjonowania szkoły oraz podany zostanie przydział do nauczycieli przedmiotów prowadzonych indywidualnie.
17.00 – spotkania z nauczycielami prowadzącymi zajęcia indywidualne w celu ustalenia terminów lekcji. W spotkaniach uczestniczą wszyscy uczniowie szkoły oraz wszyscy nauczyciele uczący gry na instrumencie głównym i fortepianie dodatkowym. Spotkania odbywają się we wskazanych salach.
Zajęcia szkolne rozpoczynają się 3 września (czwartek) według ustalonych z nauczycielami terminów lekcji indywidualnych oraz podanego do wiadomości planu zajęć zbiorowych.
