Sukces naszych uczniów w ogólnopolskim konkursie z literatury muzycznej

Z ogromną radością informujemy o wspaniałych efektach przygotowań naszych uczniów do III Międzyszkolnego Konkursu „Polska muzyka współczesna i jazzowa – Lubię to!”.

Katarzyna SzporAleksandra Wal (uczennice prof. Agaty Nawrot) zdobyły I miejsce ex aequo, a Brygida Jancik (uczennica prof. Magdaleny Chruścińskiej-Chryczyk) wyróżnienie w grupie starszej.

W grupie młodszej wyróżnienie otrzymali: Julia Czerska (uczennica prof. Magdaleny Chruścińskiej-Chryczyk) oraz Anna MaciuszekBartosz Wątroba (uczniowie prof. Agaty Nawrot).

Serdecznie gratulujemy naszym Zdolniachom i ich Nauczycielkom!!! Dziękujemy też organizatorowi konkursu – Zespołowi Szkół Muzycznych w Wieliczce. Pełen wykaz laureatów dla grupy starszej znajdą Państwo TUTAJ, a dla grupy młodszej TUTAJ.