Msza święta na zakończenie roku szkolnego odbędzie się w czwartek 25 czerwca o godzinie 15:30 w kościele Matki Bożej Dobrej Rady.
Po mszy świętej na dziedzińcu przed szkołą odbędzie się rozdanie świadectw i dyplomów absolwentom ASM I i II stopnia połączone z krótkim koncertem.
Następnie w salach lekcyjnych świadectwa zostaną rozdane pozostałym uczniom.
Do zobaczenia!
